Taklampor 3 st

Taklampor 3 st
Taklampor 3 st
Taklampor 3 st
Taklampor 3 st
Taklampor 3 st
Taklampor 3 st
Taklampor 3 st
Taklampor 3 st

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

100 EUR

ERICSSON, taklampor, 3 st, vitmålad metall, diameter 36 cm, höjd totalt ca 50 cm.

Slitage, skador, ej funktionstestade.

874362

2021-02-10