Pelarbord

Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PELARBORD, 1940-tal, funkis, rund bordsskiva på centralben, ek, höjd ca 65, diameter ca 65 cm

Bruksslitage, repor, märken

874363

2021-02-11