Oljemålning Jens Christian Bennedsen

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JENS CHRISTIAN BENNEDSEN (1893-1967): Vinterklätt skogsmotiv, signerad, olja på duk, ca 63x94 cm

874365

2021-02-10