Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRÖTSKÅL, med lock, SKÄNKSTOP, CYLINDERSTOP, tenn, 1800-tal, höjd ca 19-20 cm
Brukslitage, cylinderstopet m lödning
874367
2021-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här