Grötskål skänkstol cylinderstop 1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GRÖTSKÅL, med lock, SKÄNKSTOP, CYLINDERSTOP, tenn, 1800-tal, höjd ca 19-20 cm

Kuntoraportti

Brukslitage, cylinderstopet m lödning

874367

Päivämäärä:

2021-02-10