Grötskål skänkstol cylinderstop 1800-tal
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GRÖTSKÅL, med lock, SKÄNKSTOP, CYLINDERSTOP, tenn, 1800-tal, höjd ca 19-20 cm
Kuntoraportti
Brukslitage, cylinderstopet m lödning
874367
Päivämäärä:
2021-02-10