Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, mahogny, omkring år 1800, sengustavianskt, höjd 77, 89x43 cm

Repor, slitage

874370

2021-02-11