Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPELBORD, mahogny, omkring år 1800, sengustavianskt, höjd 77, 89x43 cm
Repor, slitage
874370
2021-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här