Matbord "Superellips" Bruno Mathsson & Piet Hein

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, förkromade spännben, vitlackerad skiva, höjd 70, 135x90 cm

repor, färgbortfall, naggar

874381

2021-02-14