Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 17/1800-tal, polykromt bemålat, invändigt med hyllplan, höjd 180, 158x58 cm

Senare bemålat, slitage

874383

2021-02-11