Fat Kina

Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, 2 st snarlika, porslin, Kina, 1900-talets början, dekor av emaljfärger, undertill med märkning, diameter ca 38 cm

Slitage, mindre slagskador, hack, nagg

874385

2021-02-10