Stolar 4 st 1800-tal

Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, snarlika, sengustaviansk stil, 1800-tal, bemålade, sitthöjd 47 cm

Bruksslitage

874389

2021-02-11