Oljemålning Carl Locher

Oljemålning Carl Locher
Oljemålning Carl Locher
Oljemålning Carl Locher
Oljemålning Carl Locher
Oljemålning Carl Locher
Oljemålning Carl Locher

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL LOCHER (Danmark, 1851-1915): Skepp till havs, signerad, otydlig datering, 75?, olja på duk, ca 28x43 cm

Krackeleringar

874399

2021-02-11