Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL LOCHER (Danmark, 1851-1915): Skepp till havs, signerad, otydlig datering, 75?, olja på duk, ca 28x43 cm
Krackeleringar
874399
2021-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här