Klubbat för:
2 800 SEK
2 500 SEK
PETER J. LASSEN (1930-2019), Montana, hurtsar, 3 st, vitlackerade, 3 lådor samt ett skåp, på hjul, nycklar saknas, höjd ca 115, 82x39 cm
Repor och skador
874414
2021-02-08