Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
ARNE JACOBSEN, soffbord, fanerat i ek, märkt Fritz Hansen, Denmark, 4-delad aluminium och stålfot, diameter 74, höjd 46 cm
Zustandsbeschreibung
Skador och fläckar
874417
2021-02-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner