Arne Jacobsen soffbord

Arne Jacobsen soffbord
Arne Jacobsen soffbord
Arne Jacobsen soffbord
Arne Jacobsen soffbord
Arne Jacobsen soffbord
Arne Jacobsen soffbord
Arne Jacobsen soffbord
Arne Jacobsen soffbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARNE JACOBSEN, soffbord, fanerat i ek, märkt Fritz Hansen, Denmark, 4-delad aluminium och stålfot, diameter 74, höjd 46 cm

Skador och fläckar

874418

2021-02-08