Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, olja på duk, man med skägg, osignerad, ca 100x80 cm

retuscher samt färgbortfall

874422

2021-02-14