Edouard John E. RAVEL

Edouard John E. RAVEL
Edouard John E. RAVEL
Edouard John E. RAVEL
Edouard John E. RAVEL
Edouard John E. RAVEL
Edouard John E. RAVEL
Edouard John E. RAVEL
Edouard John E. RAVEL

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDOUARD JOHN E. RAVEL (1847-1920): Fjordlandskap, signerad E. Ravel, olja på pannå, ca 26x38 cm

Färgbortfall

874429

2021-02-11