Empire-stils bord

Empire-stils bord
Empire-stils bord
Empire-stils bord
Empire-stils bord
Empire-stils bord
Empire-stils bord
Empire-stils bord
Empire-stils bord
Empire-stils bord
Empire-stils bord
Empire-stils bord
Empire-stils bord

Klubbat för:

340 EUR

Arviointi

400 EUR

Kuvaus

BORD, empirestil 1900-talets andra hälft, mahogny med dekordelar och lister i mässing, faseterad glasskiva, 81,5 x 81,5 cm, höjd 59 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

874435

Päivämäärä:

2021-02-09