Empire-stils bord
Klubbat för:
340 EUR
Arviointi
400 EUR
Kuvaus
BORD, empirestil 1900-talets andra hälft, mahogny med dekordelar och lister i mässing, faseterad glasskiva, 81,5 x 81,5 cm, höjd 59 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
874435
Päivämäärä:
2021-02-09