Sengustaviansk spelbord

Sengustaviansk spelbord
Sengustaviansk spelbord
Sengustaviansk spelbord
Sengustaviansk spelbord
Sengustaviansk spelbord
Sengustaviansk spelbord
Sengustaviansk spelbord
Sengustaviansk spelbord
Sengustaviansk spelbord
Sengustaviansk spelbord
Sengustaviansk spelbord
Sengustaviansk spelbord

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

SPELBORD, mahognyfanér, sengustavianskt stockholmsarbete, beslag i mässing, höjd 77, 89x44 cm

Repor, märken, slitage

874439

2021-02-11