Oljemålning Torsten Hult

Oljemålning Torsten Hult
Oljemålning Torsten Hult
Oljemålning Torsten Hult
Oljemålning Torsten Hult
Oljemålning Torsten Hult
Oljemålning Torsten Hult
Oljemålning Torsten Hult
Oljemålning Torsten Hult

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORSTEN HULT (1922-2012): "Vid havet", signerad Hult, olja på duk, ca 49x58 cm

874440

2021-02-11