Pelle Åberg oljemålning

Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PELLE ÅBERG (1909-1964): Kolonilotter, signerad Pelle Åberg, olja på duk, 60x50 cm

874442

2021-02-08