Akvarell Jens Christian Bennedsen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

JENS CHRISTIAN BENNEDSEN (1893-1967): Vinterklätt landskap, signerad, daterad 1948, akvarell, ca 17x22,5 cm

874446

2021-02-11