Stolar 4 st 1800-tal

Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal
Stolar 4 st 1800-tal

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 4 st, sengustavianska provinsarbeten, s.k. "Nollstolar", bemålade, skuren dekor, sitthöjd 45 cm

Senare bemålning, sprickor, slitage

874447

2021-02-11