Akvarell Lennart Rosensohn

Akvarell Lennart Rosensohn
Akvarell Lennart Rosensohn
Akvarell Lennart Rosensohn
Akvarell Lennart Rosensohn
Akvarell Lennart Rosensohn
Akvarell Lennart Rosensohn
Akvarell Lennart Rosensohn
Akvarell Lennart Rosensohn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Motiv med rabbiner, signerad daterad 1970, akvarell, ca 29x34 cm

874450

2021-02-11