Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PETER ADOLF PERSSON (1862-1914): Landskap med mölla, signerad P A Persson, olja på pannå, ca 28x52 cm
874455
2021-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här