Oljemålning Peter Adolf Persson

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER ADOLF PERSSON (1862-1914): Landskap med mölla, signerad P A Persson, olja på pannå, ca 28x52 cm

874455

2021-02-11