Serigrafier Walt Disney
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FILMCELLER, 3 st, Pinnochio, Peter Pan, Winnie the Pooh, stämpelmärkta "Walt Disney Company, Limited Edition Serigraph from original,", bildmått ca 24x34 cm
Skador: Repor på samtliga glas
874458
2021-02-28