Serigrafier Walt Disney

Serigrafier Walt Disney
Serigrafier Walt Disney
Serigrafier Walt Disney
Serigrafier Walt Disney
Serigrafier Walt Disney
Serigrafier Walt Disney
Serigrafier Walt Disney
Serigrafier Walt Disney
Serigrafier Walt Disney
Serigrafier Walt Disney
Serigrafier Walt Disney
Serigrafier Walt Disney
Serigrafier Walt Disney
Serigrafier Walt Disney
Serigrafier Walt Disney
Serigrafier Walt Disney
Serigrafier Walt Disney
Serigrafier Walt Disney

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

FILMCELLER, 3 st, Pinnochio, Peter Pan, Winnie the Pooh, stämpelmärkta "Walt Disney Company, Limited Edition Serigraph from original,", bildmått ca 24x34 cm

Skador: Repor på samtliga glas

874458

2021-02-28