Tapetrullar
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TAPET, 4 rullar, Frankrike 1900-talets första hälft, gyllenläder stil med reliefdekor av frukt- och vinrankor, bemålad och förgylld, bredd 55 cm, längd 20 meter pr rulle enl. originalförpackningar
Längd ej kontrollerad
874468
2021-02-10