Edition Luxe Rolex Oyster Precision Armbandsur
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ROLEX, Oyster Precision, armbandsur, 1950-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, skruvkrona med Rolex krona, Oysterlänk med viklås ref nr. 7836/380, ref nr. 6424, serie nr. 856545/I54, verk nr. 33730, kaliber 710, diam ca 36 mm
Bruksslitage. Glas med skada. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
874475
2021-03-28