Edition Luxe Rolex Oyster Precision Armbandsur

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ROLEX, Oyster Precision, armbandsur, 1950-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, skruvkrona med Rolex krona, Oysterlänk med viklås ref nr. 7836/380, ref nr. 6424, serie nr. 856545/I54, verk nr. 33730, kaliber 710, diam ca 36 mm

Bruksslitage. Glas med skada. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

874475

2021-03-28