Eva Bagge akvarell

Eva Bagge akvarell
Eva Bagge akvarell
Eva Bagge akvarell
Eva Bagge akvarell
Eva Bagge akvarell
Eva Bagge akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EVA BAGGE (1871-1964): Blomsterstilleben, signerad och daterad Eva Bagge -1953, akvarell, 26x19 cm

Med dedikation

874484

2021-02-08