Viking herrfickur i 14 k guld

Viking herrfickur i 14 k guld
Viking herrfickur i 14 k guld
Viking herrfickur i 14 k guld
Viking herrfickur i 14 k guld
Viking herrfickur i 14 k guld
Viking herrfickur i 14 k guld
Viking herrfickur i 14 k guld
Viking herrfickur i 14 k guld
Viking herrfickur i 14 k guld
Viking herrfickur i 14 k guld
Viking herrfickur i 14 k guld
Viking herrfickur i 14 k guld
Viking herrfickur i 14 k guld
Viking herrfickur i 14 k guld
Viking herrfickur i 14 k guld
Viking herrfickur i 14 k guld

Klubbat för:

4 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

VIKING, fickur, 14 k guld, 1900-talets första hälft, innerlock i metall, vitemaljerad urtavla, boettnr. 3080, diameter 49,8 mm, vik 81,5 g, etui

Zustandsbeschreibung

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, bucklor

874485

2021-02-12