Marinmålning
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR : "Bohusläns Skärgaard vid Känsö", signerad "26 juni 1860....C..." (otydlig signatur), olja på pannå, 31x46 cm, a tergo etikett Georg Kleis Vesterbrogade 58 (red. (Kleis Kunsthandel Köpenhamn) samt silverplakett.
Repor, slitage, gulnad fernissa, retuscher/lagningar
874504
2021-02-10