Marinmålning

Marinmålning
Marinmålning
Marinmålning
Marinmålning
Marinmålning
Marinmålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR : "Bohusläns Skärgaard vid Känsö", signerad "26 juni 1860....C..." (otydlig signatur), olja på pannå, 31x46 cm, a tergo etikett Georg Kleis Vesterbrogade 58 (red. (Kleis Kunsthandel Köpenhamn) samt silverplakett.

Repor, slitage, gulnad fernissa, retuscher/lagningar

874504

2021-02-10