Niels Hans Christiansen oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NIELS HANS CHRISTIANSEN (1850-1922): Vinterlandskap med räv och harar, signerad N. H. Christiansen, olja på pannå, ca 35x52 cm

874508

2021-02-10