Waldemar Lorentzon
Valmis
2021-02-10
874509
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): Figurer vid hus, signerad Waldemar Lorentzon, HC, färglitografi, bildmått ca 31x46 cm