Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TOMMY "TC" CARLSSON (född 1958): "I väntan på inspiration III", signerad Tommy Carlsson, 161/190, färglitografi, 54x25 cm
Zustandsbeschreibung
874515
2021-02-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner