Tommy TC Carlsson färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TOMMY "TC" CARLSSON (född 1958): "I väntan på inspiration III", signerad Tommy Carlsson, 161/190, färglitografi, 54x25 cm

Zustandsbeschreibung

874515

2021-02-08