Yngve Ekström Arka
Klubbat för:
3 400 SEK
3 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, "Arka", loungestol, för Stolab 2019, modellen ursprungligen formgiven 1955, stomme av ek, svartlackerad, stämpelmärkt undertill, bredd 72, höjd 67, djup 54, sitthöjd 37 cm
repor/ytslitage
874518
2021-02-15