Klubbat för:
8 400 SEK
10 000 SEK
ANDERS ZORN (Sverige, 1860-1920): "Madonna", etsning, daterad 1900 i plåten, signerad med blyerts, plåtstorlek 24,8 x 19,7 cm.
Gulnad, ej examinerad ur ram.
874531
2021-02-21