Anders Zorn "Madonna"

Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

8 400 SEK

10 000 SEK

ANDERS ZORN (Sverige, 1860-1920): "Madonna", etsning, daterad 1900 i plåten, signerad med blyerts, plåtstorlek 24,8 x 19,7 cm.

Gulnad, ej examinerad ur ram.

874531

2021-02-21