Vitrinskåp A B G Lidner Helsingborg
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, A.B G Lidner Hälsingborg, omkring 1900-talets mitt, brännmärkt, fanerat i mahogny, förgyllda detaljer, 3 hyllplan i glas, höjd ca 143, 66x34 cm
Kuntoraportti
Bruksspår
874534
Päivämäärä:
2021-02-11