Vitrinskåp A B G Lidner Helsingborg

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

VITRINSKÅP, Louis XVI-stil, A.B G Lidner Hälsingborg, omkring 1900-talets mitt, brännmärkt, fanerat i mahogny, förgyllda detaljer, 3 hyllplan i glas, höjd ca 143, 66x34 cm

Kuntoraportti

Bruksspår

874534

Päivämäärä:

2021-02-11