Fåtölj Lamino med pall Yngve Ekström

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

YNGVE EKSTRÖM, fåtölj med fotpall, Lamino, stomme i bok, brännmärkta Swedese, klädsel i fårskinn, formgiven 1956, sitthöjd 36 cm

Slitage, märken, klädsel med skador

874538

2021-02-11