Penselvas

Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PENSELVAS, Kina, tidigt 1900-tal, rikligt skuren bambu, höjd ca 15 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

874541

2021-02-11