Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, teak, fronten med två skjutdörrar , inredning med hyllor och fack, delvis senare bemålad i vit, höjd 90,5, 43x180 cm

Bruksslitage, senare bemålning, repor, märken, nyckel saknas

874543

2021-02-11