Sideboard
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, teak, fronten med två skjutdörrar , inredning med hyllor och fack, delvis senare bemålad i vit, höjd 90,5, 43x180 cm
Bruksslitage, senare bemålning, repor, märken, nyckel saknas
874543
2021-02-11