Skrivbord 1900-talets andra hälft
2021-02-11
874552
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, 4 lådor i sarg, fanerad, höjd ca 72, 124x45 cm
Bruksspår