Skrivbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

8 200 SEK

1 200 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, 4 lådor i sarg, fanerad, höjd ca 72, 124x45 cm

Bruksspår

874552

2021-02-11