Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, valnöt, 17/1800-tal, möjligen Frankrike, beslag i brons, höjd ca 205, 146x58 cm
Slitage, skador, lösa delar medföljer
874555
2021-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här