Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, valnöt, 17/1800-tal, möjligen Frankrike, beslag i brons, höjd ca 205, 146x58 cm

Slitage, skador, lösa delar medföljer

874555

2021-02-11