Tamburmajor 1900-tal

Tamburmajor 1900-tal
Tamburmajor 1900-tal
Tamburmajor 1900-tal
Tamburmajor 1900-tal
Tamburmajor 1900-tal
Tamburmajor 1900-tal
Tamburmajor 1900-tal
Tamburmajor 1900-tal
Tamburmajor 1900-tal
Tamburmajor 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

1 200 SEK

TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, gulmetall, skohorn medföljer, höjd ca 175 cm

874557

2021-02-11