Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reutersvärd, akvarell och tusch, arches papper. bladmått ca 51 x 67 cm
Ej ramad. Enstaka fläck. Mjuka veck, kanter med slitage.
874567
2021-02-08