OSCAR REUTERSWÄRD: Omöjlig figur

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reutersvärd, akvarell och tusch, arches papper. bladmått ca 51 x 67 cm

Ej ramad. Enstaka fläck. Mjuka veck, kanter med slitage.

874567

2021-02-08