Bordslampor 1-par

Bordslampor 1-par
Bordslampor 1-par
Bordslampor 1-par
Bordslampor 1-par
Bordslampor 1-par
Bordslampor 1-par
Bordslampor 1-par
Bordslampor 1-par
Bordslampor 1-par
Bordslampor 1-par

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPOR, 1-par, omkring 1900-talets mitt, porslin, fot i mässing, lampkupor i glas, höjd ink skärmar ca 60 cm

Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktion, sammankopplade, bruksslitage, krackeleringar

874569

2021-02-13