Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
GOLVUR, 17/1800-tal, fur, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, märk A A J, Mora, nyckel, lod samt pendel medföljer, höjd ca 197 cm
Slitage, kompletteringar, sprickor,
874584
2021-02-11