Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, 1960/70-tal, kromat underrede, stoppad och med klädsel i brunt skinn, snurr- och tiltfunktion, sitthöjd ca 47 cm
Bruks-och åldersrelaterat slitage
874592
2021-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här